Hakkımızda

We are a young company but we grew fast, thanks to the support of all our valuable cutomers.


1

Tecrübemizi Sizinle Paylaşıyoruz

2011 yılında İzmir de kurulmuş olmamıza rağmen 1996’dan bu yana sektörümüze hizmet etmekteyiz. Netsis ailesine bu güne dek 3500-4000 den fazla müşteri kazandırdık ve yüzlercesi ile hala birlikte çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

20 yıldır hizmet ettiğimiz sektörümüzün ihtiyaçlarını iyi biliyor, müşterilerimizi içinde bulunduğumuz bilgi çağının uluslararası standartlardaki gerekliliklerine hazırlayabilmek için Netsis Erp ürünlerini üretimden finansa, satıştan dağıtıma tüm iş süreçlerinin entegre, hızlı, hatasız, esnek, zaman ve mekandan bağımsız biçimde yönetilebilmesini mümkün kılarak, geleceğe yönelik öngörü yapabilmenizi ve hedefinize yönelmenizde her türlü desteği sağlamaya gayret ediyor ve sizinle gelişiyoruz.

Temel olarak Bilgi teknolojileri danışmanlığının yanısıra Netsis ürün ailelerine en iyi Satış öncesi analiz, Satış ve Pazarlama hizmetleri, Proje Yönetim hizmetleri, Değerlendirme, Özelleştirme ve Uygulamalı destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler sunuyor, iş ortaklarımızdan Bilgi Teknolojileri, Türk Ticaret Kanunu, İç denetim, Mali Danışmanlık, Kosgeb Proje danışmanlığı, İso Belgelendirme hizmetleri, Hukuk Danışmanlığı konularında aldığımız hizmetler yardımıyla katma değerlerimizi arttırmaya çalışıyoruz.

Yazılım sektöründe başarı; verilen destek hizmetlerinin kalitesinden geçiyor. Müşterilerimizin hizmet kalitesini arttırmak için bünyemizde Netsis iş ortakları içerisinde en fazla Netsis Master Sertifikasına sahip arkadaşlarımızla birlikte çalışıyor, tüm ekibimizin kalitesini arttırmaya yönelik her türlü yatırımı yaparak başarınıza en iyi desteği veriyoruz.

www.planetyazilim.com yardımıyla bugünden itibaren ziyaretçilerimiz, müşterilerimiz, iş ortaklarımız yenilikçi, düzenli ve güncel bilgiye anında ulaşacaklardır.