Yönetim

We are a young company but we grew fast, thanks to the support of all our valuable cutomers.


1

Bizim Gözümüzden

Günümüzde Ticaretin şekli değişiyor, pazarlar değişti, ürünler değişti, yanı sıra hizmetin şekli değişti, kısaca rekabetçi pazarlara doğru hızla değişiyoruz. Artık dünya küreselleşme yolunda hızla ilerlerken, insan, bilgi ve etkin bir yönetimin önem kazandığı bir dönemde bu duruma ayak uydurmak, varlığınızı sürdürmek için güçlü, güvenilir çözümler arıyorsunuz.
Hız, kalite, azaltılmış maliyetler ve verimlilik, koşulsuz müşteri memnuniyetinin, kısaca başarının temellerini oluşturuyor. Dolayısıyla işletmenizin tüm bölümlerinde sürekli oluşan ve dolaşan, güvenilir veriye hızla ulaşmaya, bu veriyi kurumsal bilgiye çevirerek, karar alma sürecinizi güçlendirmeye çok daha fazla ihtiyacınız var.

Bizim için başarının, ihtiyaçlarınızı iyi anlamak ve size değer katacak çözümleri sunabilmekte yattığını çok iyi biliyoruz. Tüm kurumsal yazılım ihtiyacınızı giderebilmek istiyoruz. 1996’dan beri bu hedef ışığında çıtamızı sürekli yükseltip, işlerinizi hızlandıracak, karar verme süreçlerinizi güçlendirecek, sizlerin geleceği daha net görmenizi ve güvenle bakmanızı sağlayacak Netsis Kurumsal Kaynak planlama çözümleri ile çalışıyoruz.

Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek, Netsis ERP yazılımları pazarına yeni çözümler katmak ve müşterilerimize işlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri çözümler sağlayarak birlikte büyümek ana stratejimizi oluşturuyor.

Bu strateji rehberliğinde kendimizi şanslı hissettiğimiz kendisine yatırım yapan birbirini seven 19 kişilik bir ekiple hiç durmadan disiplinle çalışıyoruz. İhtiyaç ve problemlerinize Netsis Erp ürünleri ile mükemmel çözümler üretiyor, sizler için yeni ürün ve ürünün sektörleştirilebilmesini sağlıyoruz.

Bunca yıl içerisinde değişik büyüklükteki farklı sektörlerden 3500-4000 orta ve büyük ölçekli şirket Netsis Ürün ailelerini PLANET ile tanıdı. Otomotiv, mağazacılık, kimya, ambalaj, gıda ve inşaat vb… gibi, sektörlede hizmet veren şirketler bugün PLANET ‘ in hizmetleri ile etkin bir şekilde yönetiliyor. iş süreçlerini çok iyi tanıyan, etkin bir çözüm sağlayıcı ile çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.