FsSoftware

We are a young company but we grew fast, thanks to the support of all our valuable cutomers.


1

Fs Software

Our company started with a brilliant but simple idea, give you insight on whatever you want.

Mobil Stok Yönetimi Yapar

Mal Kabul, Depoya Yerleştirme, Rafa Yerleştirme, Ürün Toplama, Üretim Besleme, Sevk Planlama, Sevkiyat, Kalite Güvence ve Üretim gibi süreçleri mobil cihazlar üzerinden anlık olarak takip eder ve yönetir.

İleri Düzey İzlenebilirlik Çözümü Sunar

Kimlikli (Karekod) İlaç Takibi, GS1 Kimlikli Palet Takibi, Meyve Sebze İzlenebilirliği, Medikal Ürün İzlenebilirliği, LPG Tüp İzlenebilirliği, Kırmızı Et İzlenebilirliği, Gıda İzlenebilirliği, Kimyevî Madde İzlenebilirliği, Değerli Ürün İzlenebilirliği, Patlayıcı Madde İzlenebilirliği gibi konularda ileri düzeyde izlenebilirlik çözümü sunar.

Yasal Takip Sistemlerini Gerçekleştirir

FSSoftware İlaç Takip Sistemi (İTS), Gıda Takip Sistemi, Ürün Takip Sistemi (ÜTS), LPG Takip Sistemi, Hal Kayıt Sistemi (HKS), e-İrsaliye gibi Yasal Takip Sistemleri’ni gerçekleştirir.

‘ERP’ler (Kurumsal Ticari Yazılımlar) ile Entegrasyon Yapar

SAP, SAP B1, Netsis, Logo ve diğer ‘ERP’ler ile ‘online entegre’dir. Oracle Applications, Microsoft Dynamics, ias, IFS, Login, workcube gibi yazılımlarla da ‘entegre’dir. FSMobility ‘ERP’ olmadan da tek başına çalışabilir.

FSSoftware e-Dönüşüm/e-Devlet Hizmetleri Sunar

FSSoftware, ayrıca SAP e-Devlet Projelerinde (e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-ihracat, e-irsaliye, e-mutabakat, e-bilet, KSG) yönetim danışmanlığı yapmaktadır. FSSoftware IBM’in özel entegratör yazılım tedarikçisidir.