E-Ekstre

We are a young company but we grew fast, thanks to the support of all our valuable cutomers.


1

Banka Entegrasyonları

e-Ekstre (MT940)

MT940 formatındaki hesap hareketlerinizi e-Ekstre ile tek tuşla ERP sisteminize alın! MT940 (uluslararası elektronik hesap ekstre formatı) formatındaki hesap ekstrelerinizi tek tuşla ERP sisteminize alıp muhasebeleştirmenizi sağlayan bir eLogo çözümüdür. MT940 uluslararası elektronik hesap ekstre formatıdır. Hesap hareketlerinize ait dökümleri önceden belirlenmiş standart bir formatta oluşturulmasını sağlar. e-Ekstre ile banka kısıtı olmadan tüm bankalara ait hesap hareketlerinizi ERP sisteminize alabilirsiniz.

e-Ekstre (MT940) Uygulamasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bir FTP adresinden ya da belirlenen bir klasörden tek tuş ile kolaylıkla ERP sistemine alabileceğiniz MT940 formatındaki hesap ekstreleri banka kısıtı olmaksızın Banka İşlem Fişi veya Havale/EFT fişi olarak ERP sistemine kaydedilebilmektedir. Böylece, bankalardan gelen MT940 formatındaki datalar da sisteminize alınabilir hale gelmiştir. Banka kısıtı olmaksızın hangi işlemi hangi fiş türünde kaydetmek istediğinizi belirleyip, her işlem türü için ayrı muhasebe kodu oluşturabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda işlemlerinizi toplu olarak seçip tek bir seferde ERP sisteminize de aktarabilirsiniz. Uygulamadan yaralanmaya başlamak için 2.35 ve üzeri bir ERP sürümü kullanmanız e-Ekstre (MT940) ve herhangi bir aktivasyon bedeli ödemeden kontör paketi satin almanız yeterlidir. e-Ekstre j-guar, Tiger, Netsis ve GO çözüm aileleriyle entegre olarak çalışabilir.

e-Ekstre (MT940) Avantajları Nelerdir?

Zaman tasarrufu sağlar, hata payını en aza indirir. Hesap hareketlerinizin takibini kolaylaştırır. Tek tuş ile hesap ekstreniz kolaylıkla ERP sistemine aktarılır. Hesap ekstreleri Banka İşlem Fişi veya Havale/EFT fişi olarak ERP sistemine otomatik kaydeder. Her işlem türü için ayrı muhasebe kodu tanımlanabilir. Hesap hareketlerini tek ekranda inceliyebilme, değiştirebilme ve kaydedebilme imkanı sunar. Kredi kartı tahsilatı, çek tahsilatı ödemesi, pos ekstresi gibi farklı fiş türlerini içeriye alabilmektedir.