Netoloji E-Flow

We are a young company but we grew fast, thanks to the support of all our valuable cutomers.


1

E-Flow İş Akış ve Süreç Yönetimi

Prosedürler, mevcut dosyalar… Hangi işin, ne zaman, kim tarafından yapıldığını gösteren döküman ve evraklar… Teoride kulağa çok iyi geliyor. Gerçekte ise, tüm bunlar birilerinin masasında gömülmüş bekleyen koca bir dosya yığınıdır. Kayıp bir evrak… Atlanmış bir adım… Ertelenen ya da daha kötüsü hiçbir zaman yapılmayan işler. Bunun sonucu olarak kaçırılmış fırsatlar, kaybedilen satışlar, zaman kaybı ve belki de daha kötüsü… Sizin şirketinizin gerçeğide bu olabilir mi?

İş akışınızı yönetmek zor bi iş olabilir. İşte bu nedenle, her büyüklükte pek çok firma, yardım istemek için yüzlerini E-Flow’a çevirdiler. E-Flow, iş akışınızı bir merkezde toplayan hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözümdür.

Süreçlerinizi; tutarlılık,verimlilik ve hesap verilebilirlik üzerine yapılandıran otomatik bir sistemle yönetmenize yardımcı olur.

Ayrıca, her şirketin gereksinimleri birbirinden tamamiyle farklı olduğundan, çeşitli uygulamara yanıt verebilecek standart başlangıç paketi ve süreçlerinizi tasarlamanız için kullanması kolay süreç tasarımcısını içeren bir iş akış sistemi geliştirdik.